www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit
  

V lednu 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.1.Online rozhovor s RakemNa zpravodajském serveru idnes.cz proběhl v sobotních večerních hodinách on-line rozhovor s trenérem české reprezentace Leošem Rakem. Odpovědi na všech 63 si můžete přečíst ZDE.
30.1.Minidresíky v prodejiFanshop s dárkovými předměty bude spuštěn až před mistrovstvím světa, ale již teď je možné na sekretariátu ČMSHb v úředních hodinách zakoupit minidresíky MS v hokejbalu. Cena je 120 Kč.
28.1.Info o vstupenkáchV příslušné sekci mohou návštěvníci nově zjistit informace o cenách vstupenek. Další informace jsou průběžně doplňovány.
23.1.Otázky fanouškůV nové sekci mohou návštěvníci webu pokládat otázky členům organizačního výboru.
20.1.Češi zahájí šampionátPrvní zápas Mistrovství světa obstará podle zvyklostí domácí tým. Po zajahovacím ceremoniálu nastoupí v sobotu 13. června Česká republika proti Švýcarsku. Utkání začne ve 20:00 v ČEZ Aréně.
5.1.Kongres ISBHFV Plzni, dějišti letošního MS, se uskuteční v sobotu 10. ledna kongres mezinárodní federace ISBHF. Prezident federace Domenic Di Gironimo se v Plzni objeví už o den dříve. Na programu bude mít nejen setkání s primátorem města, ale i kontrolu stavu příprav na MS včetně prohlídky všech tří stadionů.

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet