www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit
  

V červnu 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

20.6.Na finále bez PET lahvíOV MS po konzultaci s bezpečnostní agenturou sděluje všem návštěvníkuům MS, že na sobotní zápasy není možné nosit do haly PET lahve. Děkujeme za pochopení
20.6.Chytat bude ŠindelářJedničkou českého výběru ve finálovém souboji proti Indii od 17 hodin bude Filip Šindelář. Petr Šulan zůstane připraven pouze na střídačce. Z útočníků nenastoupí Adam Roušal a Jan Střeska.
19.6.Češi hrají v 17:00Finálový zápas mistrovství světa v hokejbale se uskuteční v sobotu od 17:00 v plzeňské ČEZ Areně. Češi se v něm střetnou s vítězem utkání Spojené státy - Indie.
19.6.Finále na Eurosportu Finálové utkání mužů můžete sledovat mimo kromě přímého přenosu na ČT4 také v záznamu na stanici Eurosport 2. Více zde.
18.6.SoupiskyZveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.
18.6. Kanada-USA znovuNa našem streamu můžete po skončení zápasu Indie - Itálie sledovat ještě jednou čtvrtfinálové utkání mezi Kanadou a Spojenými státy. Předpokladaný začátek přenosu je ve 22 hodin.
16.6.Turnaj v beachvolejbale... proběhne ve středu 17.6. od 12:00 do 16:30 na beachvolejbalových hřištích ve Štruncových sadech (mapa). Přihlášky telefonicky na: 777 334 096, nejpozději 16.6. ve 20:00.
16.6.Přenosy z ČEZ ArényOd středy 17.6. budou videopřenosy za všech zápasů, které jsou naplánovány do velké hokejové haly ČEZ Arény.
14.6.FotogalerieV sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.
12.6.Online videoZ vybraných zápasů budete moci sledovat online video přenosy. Více informací zde.
12.6.Magazín o MSNa webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.
9.6.Doprovodné akceDo příslušné sekce byly doplněny informace o doprovodných akcích pro diváky zápasů mistrovství světa.
9.6.Parkování busů fanouškůOV MS prosí všechy, kteří se budou vypravovat na zápasy českého týmu autobusy aby se spojili s p. Sosnou (tel: 605229049) ohledně koordinace parkování busů u ČEZ Arény.
5.6.Hokejbalisté v OlympiiV sobotu 6. června se v plzeňském obchodním centru Olympia uskuteční odpoledne s hokejbalem. Bude se soutěžit o vstupenky na mistrovství světa a příchozí budou moci získat podpisy českých reprezentantů.
3.6.Informace o dopravěDo informací o turnaji přibyla nová stránka, na které mohou fanoušci najít informace, jak se dostat k jednotlivým halám a kde nejlépe zaparkovat.
3.6.Rozpis turnaje ženPo odstoupení ženského týmu Německa se turnaj žen odehraje v počtu sedmi týmů. Můžete si prohlédnout aktualizovaný rozpis.
2.6.Kajmanské ostrovyPod vlajkou Kajmanských ostrovů najdete informace o reprezentačním výběru tohoto státu.
2.6.Video přenosyCelkem 17 video přenosů bude odvysíláno z mistrovství světa v hokejbalu. Podrobný rozpis najdete v sekci Video přenosy.

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet