www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Motivaci máme stále velkou, shodují se české hráčky po prohraném zápase

19.06.2009 | Jiří Pruner

Byl to zápas se vším všudy. K vidění byly skvělé akce, ostré souboje a napětí až do samého konce. Hokejbalová hala praskala ve švech a fanoušci hlasitě povzbuzovali české reprezentantky. Ty nakonec odešly ze hřiště poraženy. Finále bylo blízko, nakonec je čeká boj o bronzovou medaili. "Slovenky byly lepší a měly i více štěstí, " přiznává opora týmu, brankářka Kateřina Bečevová.

 
 
 

Analyzovat příčinu prohry nebylo pro Kateřinu jednoduché. "Slovenky byly herně lepší a stálo při nich štěstí, výhru si zasloužily," uznává Katka. "Byly jsme i nervózní, v takových zápasech pracují nervy vždycky, " říká brankářka českých hokejbalistek. "Moc jsme chtěly za nepříznivého stavu zápas srovnat, ale bohužel se to nepovedlo. Častá vyloučení od rozhodčích nás vždy zbrzidla," smutně konstatovala Kateřina. I přes dnešní prohru však nevěší hlavu a věří v zítřejší úspěch v boji o bronzové medaile. "Motivaci určitě máme velkou," říká rozhodně, "i bronz je přeci krásný. Budeme se maximálně koncentrovat a věřím, že to zvládneme," přeje si Kateřina Bečevová.

I kapitánka české hokejbalové reprezentace Marcela Mannová uznala kvality soupeře a pochvalovala si výbornou atmosféru v hokejbalové hale. "Derby se Slovenskem je vždycky vyhecované a má velký náboj. Atmosféra v hale byla skvělá, " pochvaluje si Marcela . Ale i jí mrzí neproměněné šance. " Chyběla nám přesnost, míček neposlouchal a bez přesných střel se nedá vyhrát," uvědomuje si kapitánka. Ale i ona věří v úspěšný zítřejší zápas a v zisk cenného kovu. " Motivaci určitě máme a my se o tu medaili popereme! " vyhlašuje česká kapitánka Marcela Mannová.

Ve druhém táboře bylo o poznání veseleji. Brankářka Zuzana Tomčíková jistým výkonem týmu vychytala postup do finále. "Myslím, že jsme měly převahu a byly lepší. Holky hrály skvěle a zaslouženě jsme vyhrály, " hodnotí dnešní utkání opora slovenských reprezentantek. "Pro mě nebylo to dnešní utkání jednoduché. Mám radši více střel, než zápas, který se hraje většinu času na druhé půlce hřiště. Jsem ráda, že jsme to zvládly," usmívá se Zuzana. " Nervozita z nás teď spadla a myslíme na nejvyšší pozice, " těší se na finále brankářka Slovenska Zuzana Tomčíková.

Zobrazit další články této kategorie | Archiv všech článků

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet