www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Po dvou zápasech se Slovenskem nás čeká boj o bronz

20.06.2009 | Kateřina Bogliová. útočnice

Ve čtvrtek jsme hrály poslední zápas ve skupině proti Slovensku. Byl to hlavně boj o sebevědomí. Po nepovedeném zápasu se Švýcarkami jsme si potřebovaly dokázat, že umíme hrát hokejbal a umíme bojovat. To se nám celkem povedlo, dokázaly jsme si vypracovat vedení 2-0. Bohužel jsme pak sehrály několik oslabení a Slovenky toho dokázaly využít a nakonec vyrovnaly. Nám by sice stačila i prohra na postup do semifinále, ale chtěly jsme vyhrát. Ovšem i s remízou a také výkonem jsme byly spokojené.

 
 
 
Dnes (v pátek) to byl ovšem jiný zápas. Soupeřky na nás vletěly a my se s tím nedokázaly vyrovnat. Prostě jsme se z nich podělaly. :o( Nechávaly jsme jich hrozně prostoru, bály jsme se forčekovat a ony se tím pádem dostávaly v rychlosti k nám do pásma, kde si vytvářely tlak i šance. Nakonec ovšem daly takový ušmudlaný gól, který jim samozřejmě hodně pomohl.

O přestávce byla v kabině samozřejmě bouřka a od druhé třetiny jsme začaly hrát lépe. Ale opět nás srážela častá vyloučení. Několikrát měly soupeřky i výhodu dvou hráček v poli a nám ubývaly síly. Nerada se vymlouvám na arbitry, ale tyto dvě rozhodčí se celkem vyřádily. A když jsme po zápase slyšely soupeřky říkat, že ochotně padat a využívat ultrapřísného metru této rozhodcovské dvojce, byla jejich taktika, tak to zamrzí dvojnásob.

Na zklamání ale není čas, musíme se nabudit na Američanky, se kterými budeme opět po dvou letech bojovat o bronz. A my ho získáme!

Ještě jsme ale byly zafandit klukům na jejich semifinále – také proti Slovensku. Nejdřív to vypadalo, že budeme dvakrát ve stejný den poslouchat stejnou hymnu a to by tedy bylo děsné! Naštěstí borci mákli a POSTOUPILI DO FINÁLE!

ČEŠI DO TOHO! ZÍTRA MUSÍME VYHRÁT OBĚ MEDAILE!

Zobrazit další články této kategorie | Archiv všech článků

Kateřina Bogliová

Kateřina Bogliová Pochází z Karlových Varů, kde stále žije. Již pět let hraje nejvyšší hokejovou soutěž žen za HC Litvínov. Je sportovní fanatik, ale nejvíc miluje hokej, fotbal a samozřejmě hokejbal. Ten bere hlavně jako výbornou průpravu mimo hokejovou sezonu. Zúčastnila se všech tří MČR v hokejbale žen a pokaždé měla to štěstí být členkou vítězného týmu. Letos se navíc stala nejproduktivnější hráčkou MČR.


 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet