www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Rozpis zápasů mužského turnaje

Základní skupiny

13. června
19:00 zahajovací ceremoniál
20:00 A-pool / A CZE – SUI ČEZ Aréna utkání č. 1
14. června
10:00 B-pool / D USA – GRE Malá hala utkání č. 2
11:00 A-pool / B ITA - POR ČEZ Aréna utkání č. 3
12:30 B-pool / C PAK - CAY Malá hala utkání č. 4
14:00 A-pool / B CAN - GBR ČEZ Aréna utkání č. 5
15:00 B-pool / D AUT - HKG Malá hala utkání č. 6
17:00 A-pool / A SVK - IND ČEZ Aréna utkání č. 7
17:30 B-pool / C BER - FIN Malá hala utkání č. 8
15. června
10:00 B-pool / D AUT - GRE Malá hala utkání č. 9
11:00 A-pool / B POR - CAN ČEZ Aréna utkání č. 10
12:30 B-pool / D HKG - USA Malá hala utkání č. 11
14:00 A-pool / B GBR - ITA ČEZ Aréna utkání č. 12
15:00 B-pool / C CAY - BER Malá hala utkání č. 13
17:00 A-pool / A IND - CZE ČEZ Aréna utkání č. 14
17:30 B-pool / C FIN - PAK Malá hala utkání č. 15
19:30 A-pool / A SVK - SUI ČEZ Aréna utkání č. 16
16. června
10:00 B-pool / C CAY - FIN Malá hala utkání č. 17
11:00 A-pool / A SUI - IND ČEZ Aréna utkání č. 18
12:30 B-pool / C PAK - BER Malá hala utkání č. 19
14:00 A-pool / B GBR - POR ČEZ Aréna utkání č. 20
15:00 B-pool / D GRE - HKG Malá hala utkání č. 21
17:00 A-pool / A CZE - SVK ČEZ Aréna utkání č. 22
17:30 B-pool / D USA - AUT Malá hala utkání č. 23
19:30 A-pool / B CAN - ITA ČEZ Aréna utkání č. 24

Kvalifikace

17. června
13:30 kvalifikace BER - GBR Malá hala utkání č. 25
15:00 kvalifikace ITA - FIN ČEZ Aréna utkání č. 26
16:00 kvalifikace USA - SWI Malá hala utkání č. 27
17:30 kvalifikace SVK - GRE ČEZ Aréna utkání č. 28

čtvrtfinále

18. června
10:00 čtvrtfinále B-pool GBR - HKG Malá hala utkání č. 29
12:00 čtvrtfinále A-pool POR - SVK ČEZ Aréna utkání č. 30
12:30 čtvrtfinále B-pool FIN - AUT Malá hala utkání č. 31
15:00 čtvrtfinále A-pool CAN - USA ČEZ Aréna utkání č. 32
15:00 čtvrtfinále B-pool SUI - CAY Malá hala utkání č. 33
17:30 čtvrtfinále B-pool GRE - PAK Malá hala utkání č. 35
18:00 čtvrtfinále A-pool CZE - BER ČEZ Aréna utkání č. 34
20:30 čtvrtfinále A-pool IND - ITA ČEZ Aréna utkání č. 36

Finálový víkend

19. června
9:00 o umístění A-pool POR - BER ČEZ Aréna utkání č. 37
10:00 o umístění B-pool FIN - CAY Malá hala utkání č. 38
11:30 o umístění A-pool ITA - CAN ČEZ Aréna utkání č. 39
12:30 o umístění B-pool PAK - GBR Malá hala utkání č. 40
14:00 semifinále B-pool SUI - AUT ČEZ Aréna utkání č. 41
15:00 semifinále B-pool HKG - GRE Malá hala utkání č. 42
17:00 semifinále A-pool CZE - SVK ČEZ Aréna utkání č. 43
18:00 o 7. místo A-pool ITA - BER Malá hala utkání č. 44
19:30 semifinále A-pool USA - IND ČEZ Aréna utkání č. 45
20:30 o 7. místo B-pool GBR - CAY Malá hala utkání č. 46
20. června
9:00 o 5. místo B-pool FIN - PAK Malá hala utkání č. 47
11:30 o 5. místo A-pool POR - CAN Malá hala utkání č. 48
14:00 o 3. místo B-pool SUI - HKG Malá hala utkání č. 49
14:00 o 3. místo A-pool SVK - USA ČEZ Aréna utkání č. 50
16:30 finále B-pool AUT - GRE Malá hala utkání č. 51
17:00 finále A-pool CZE - IND ČEZ Aréna utkání č. 52
19:30 závěrečný ceremoniál

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet