www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Soutěž pro všechny příznivce hokejbalu

13.05.2009 | Marek Chlupatý

POZOR, ODSTARTOVALO 3.KOLO! Organizační výbor mistrovství světa v hokejbalu připravil pro všechny příznivce tohoto sportu soutěž přímo na internetových stránkách světového šampionátu. Ve znalostním kvízu budou moci návštěvníci webu www.pilsen2009.com vyhrát možnost usednout při úvodním utkání českého týmu na jeho střídačku. Pro vítěze jednotlivých kol jsou připraveny permanentní vstupenky na všechny zápasy mistrovství.
Podrobné informace dále v článku.

 
 
 
Soutěžní otázky naleznete zde!

Základní informace

Pořadatelem soutěže je Českomoravský svaz hokejbalu se sídlem Zátopkova 100/2, Praha - Strahov.
Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez udání důvodu upravit nebo zrušit.
Na výhry není možné uplatňovat právní nárok.

Pravidla soutěže

  • Celá soutěž je rozdělena na tři dílčí kola, první kolo soutěže startuje 13. března. Další 13. dubna a třetí kolo 13. května.
  • Je možné účastnit se třeba jen jediného kola. V tom případě, ale soutěžící snižuje svoji šanci na celkové vítězství.
  • Každé kolo je rozděleno na čtyři části. V každé části jsou položeny tři otázky. Celkem tedy soutěžící v jednom kole odpovídá na 12 otázek.
  • Navíc soutěžící v jedné z částí každého kola budou odpovídat na jednu doplňující otázku, která rozhodne v případě rovnosti bodů. Pokud budou stejné odpovědi také na doplňující otázku, vyhrává více soutěžících.
  • Všichni soutěžící se musí registrovat a v každém kole mohou své odpovědi odeslat pouze jednou pomocí formuláře na webu www.pilsen2009.com.
  • Celkový vítěz bude určen součtem všech bodů ze všech třech kol. V případě rovnosti rozhoduje přesnost odpovědí na doplňující otázky.

Ceny, o které se hraje

Vítěz 1., 2. nebo 3. kola - permanentní vstupenka na zápasy MS
Vítězů může být více, pokud dojde k rovnosti bodů a nerozhodne ani doplňující otázka. V tom případě obdrží cenu všichni vítězové.

Druhý a třetí v 1., 2. nebo 3. kole - vstupenka na úvodní utkání MS mezi Českou republikou a Švýcarskem
Stejně jako u prvního místa může být v případě rovnosti bodů a shodné odpovědi na doplňující otázku uděleno více cen za druhé místo. Pokud bude odměněno více soutěžících na prvním místě, cena za další umístění udělena nebude.

Celkový vítěz - možnost sledovat úvodní utkání šampionátu ČR - Švýcarsko ze střídačky českého národního týmu, poukázka na ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Marriott Courtyard Plzeň z 13. na 14. června
V případě rovnosti bodů v celkovém součtu všech tří kol a stejných odpovědí na všechny tři doplńující otázky bude uděleno více cen pro celkové vítěze.

Zobrazit další články této kategorie | Archiv všech článků

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet