www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit
  

V červenci 2008 vyšly tyto články:

21.7.Organizátoři věří, že přijdou tisíce fanouškůRedakceJosef Kadaně, předseda organizačního výboru MS 2009, se na akci těší. Jako správný šéf věří tomu, že se jeho týmu povede zorganizovat podnik, který po sportovní, společenské i ekonomické stránce obstojí na jedničku.
13.7.Hokejbalové Mistrovství světa podruhé v historii v ČeskuRedakceMezinárodní hokejbalová federace přidělila pořádání příštího mistrovství světa hokejbalistů České republice. Sedmidenního podniku se v Plzni 13.-20.června 2009 zúčastní čtyřiadvacet mužstev, šestnáct týmů bude bojovat o cenné kovy mezi muži, zlatý tým ženské části šampionátu vzejde z osmičky účastníků. České mužstvo bude chtít na druhém domácím turnaji podruhé v historii vybojovat zlato, které získalo zatím jen na turnaji v Litoměřicích v roce 1998.

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet