www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit
  

V lednu 2009 vyšly tyto články:

26.1.Češi se v neděli v rámci přípravy střetnou se SlovákyMarek ChlupatýMožná jediné utkání v rámci přípravy na mistrovství světa sehrají čeští hokejbalisté v nové hokejbalové hale v Plzni na Košutce. Soupeřem výběru trenéra Raka bude tým Slovenska. Diváci se mohou těšit nejen na špičkový hokejbal, ale také na dovednostní soutěž o permanentku na celé MS a celodenní vstupenky právě na utkání mezi Českem a Slovenskem, které je na programu mistrovství ve středu 16. června.
Utkání začíná v neděli 1. února ve 12 hodin, vstupné je 30 Kč.
ON-LINE přenos můžete sledovat zde!
21.1.Kdo má hokejbal rád, neměl by na mistrovství světa chybět, říká Petr FialaIva JanouškováNejen o červnovém mistrovství světa v Plzni, ale také o světových šampionátech do 16 a do 18 let, které se po odřeknutí německého Bayeruthu uskuteční také v České republice, jsme si povídali s předsedou Českomoravského svazu hokejbalu Petrem Fialou. Tématem rozhovoru však byla také medializace hokejbalu či ženská reprezentace.
15.1.Plzeň je na hokejbalový šampionát dobře připravena, říká prezident Domenic di GironimoDavid SchlegelV Plzni se ve dnech od 9. do 11. ledna uskutečnil kongres mezinárodní hokejbalové federace (ISBHF). Zasedání se uskutečnilo v plzeňském hotelu U Zvonu a jedním z jeho úkolů bylo i posouzení připravenosti pořadatelského města Plzeň na světový šampionát, který západočeská metropole hostí ve dnech 13. až 20. června. Jedním z účastníků byl i dlouholetý prezident ISBHF a také šéf kanadské hokejbalové asociace (CBHA) Domenic di Gironimo, se kterým jsme si povídali nejen o nadcházejícím mistrovství světa, ale také o stavu světového hokejbalu.
2.1.Pavel Kormunda bere jenom fináleDavid SchlegelJednou z legend českého hokejbalu je bezesporu devětatřicetiletý Pavel Kormunda. Zúčastnil se s výjimkou šampionátu v Pittsburghu všech mistrovství světa a pokud mu bude zdraví sloužit, měl by si zahrát i na červnovém mistrovství světa v Plzni. Poprvé v historii se MS uskuteční v místě, které je Kormundovým domovem. S hráčem jsme si povídali o světovém šampionátu, o jeho lásce k hokejbalu a nakonec si Pavel Kormunda zatipoval návštěvu na finálovém zápase světového šampionátu.

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet