www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Blog: Hurá! Cíl splněn, medaili máme!

23.06.2009 | Kateřina Bogliová, útočnice

Sobotní ráno bylo drsné. Budíček v šest hodin, rychle se probrat, šup do koupelny, nepomlátit se tam :o), rychle dobalit věci. Pak na snídani a pak už opustit hotel se všemi zavazadly, nechápu, proč si vždycky zabalím tunu oblečení. Naštěstí to neplatí jenom o mně. :o) No jo, holky, jsou holky.

 
 
 
Souboj o třetí místo se hrál v ČEZ aréně, takže jsme se stěhovaly i do nové šatny a na novou plochu. Rychle jsme si při rozcvičce vyzkoušely boty na malé hale, kde jsme dostaly k dispozici obrovskou šatnu, a zkouška dopadla na výbornou. Skoro vůbec to neklouzalo, takže jsme se zápasu z tohoto pohledu nemusely bát. Strašila nás už jen velikost hřiště. „Naše“ hala byla o dost menší!

Jelikož se hrálo od časných devíti hodin ráno, nečekaly jsme skoro žádné fanoušky. Nakonec se jich sešlo celkem dost, a i když nebyla atmosféra tak bouřlivá, jako v malé hale, i tak nám byli oporou. Co se týče zápasu, zdálo se mi, že jsme byly trochu nervózní. Chybělo nám trochu víc klidu, lepší rozehrávka víc kombinací. Ale bojovností jsme to „urvaly“ a zaslouženě vybojovaly bronz.

Radost byla veliká, protože jsme byly hodně oslabené. Hned tři hráčky na beku a dlužno dodat, že klíčové hráčky, měly hodně nepříjemná zranění. Nemohly tak vůbec hrát na sto procent a hlavně je to stálo velké sebezapření. Kapitánka Manny (Marcela Mannová) do utkáni o bronz už ani nenastoupit nemohla. Troufám si říct, že kdybychom měly obranu „zdravou“, potrápily bychom Slovenky mnohem víc, než jak se nám to v semifinále podařilo.

Ale to je už minulost. Musíme se koukat do budoucnosti a připravit se ještě lépe na šampionát v Bratislavě. Bylo by skvělé jim oplatit tuto porážku u nich doma! :o)

Pod čarou

Nedoporučuji stěhovat si na hotelový pokoj hokejbalovou výstroj po více než týdenním užívání. :o) A když, tak nejdůležitější věcí je nepřetržitě větrat. :o)

Kanada je borec, nejen že zkusila hrát (dokonce chvíli hrála) se zlomenou zánártní kůstkou (to tedy zjistila až v neděli, v sobotu se myslelo, že má výron), ale pak protancovala ještě celé finálové utkání mužů! :o)

Děkujeme celému realizačnímu týmu za to, jak skvěle o nás pečovali! Byli jste úžasní! Neskutečnou pochvalu si ale zaslouží také Manny! Jak ta o nás na střídačce během posledního zápasu pečovalo, to bylo famózní! Ostřížím zrakem kontrolovala všechny, které přišly z plochy, hned dávala pití do rukou, mokrý ručník za krk! Prostě luxus! :o) Díky Manny!

Zobrazit další články této kategorie | Archiv všech článků

Kateřina Bogliová

Kateřina Bogliová Pochází z Karlových Varů, kde stále žije. Již pět let hraje nejvyšší hokejovou soutěž žen za HC Litvínov. Je sportovní fanatik, ale nejvíc miluje hokej, fotbal a samozřejmě hokejbal. Ten bere hlavně jako výbornou průpravu mimo hokejovou sezonu. Zúčastnila se všech tří MČR v hokejbale žen a pokaždé měla to štěstí být členkou vítězného týmu. Letos se navíc stala nejproduktivnější hráčkou MČR.


 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet | Nastavení cookies