www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Ptejte se


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 30 odpovědí v této kategorii celkem.


Kuba (TELQVIST@seznam.cz) 26.6.2009, 15:03
pane Kadane co rikate na pohar hejtmana??


Odpověď:
Dobrá věc, ostatně možná vás překvapí, že jsem před cca rokem a půl tento formát (výběry U15) navrhl organizátorovi tohoto původního turnaje panu Horákovi. Jsem rád, že to vypadá na tradiční turnaj krajských výběrů dětí do 15 let.
Jana Š. z Branky (jancana@seznam.cz) 26.6.2009, 14:59
A co budete dělat Vy (ty:-) osobně - snad si taky uděláte zasloužený odpočinek po tak namáhavém zápřahu s organizací.

Odpověď:
Zítra odjíždím na týden pryč a je pravdou, že si alespoň ten týden téma hokejbalu odpustím.
Jan Mezuláník (mezulanikjan@seznam.cz) 26.6.2009, 14:51
Dobrý den, chtěl bych pogratulovat k titulu a k velmi kvalitní pořadatalské práci. Pro mnohé byl turnaj v Plzni nezeapomenutelným zážitkem a doufám, že tímto začne v ČR a nejen zde, hokejbalový boom:)

Odpověď:
Gratulaci k titulu vyřídím týmu. Moji kolegové z organizačního výboru mají můj obrovský respekt, a to není klišé. Bez jejich skvělé práce by moje myšlenky a představy nemohly být naplněny. Nevím, jestli začne boom, ale věřím, že tenhle turnaj pro rozvoj hokejbalu udělal ten první a možná nejdůležitější krok. Musí ale následovat další. Jinak na plzeňské MS budeme vzpomínat tak akorát se slzou v oku, ale taky jako na promarněnou šanci. Už na podzim se musí pokračovat v rozvoji hokejbalu především mezi nehokejbalovou veřejností.
jindra (jinza@seznam.cz) 26.6.2009, 14:50
Myslíte, že ČR vyroste další hokejbalová hala podobná té vaší. Utkání v ní v TV jsou koukatelnější než venku. Míček je lépe vidět a světlo je rovnoměrné.

Odpověď:
Moc si to přeji. Jestli budu v hokejbale nadále působit, rád bych spoluvytvořil program výstavby hokejbalových hal, ale nedělejme si iluze, že do pěti let bude deset hal. Spíš obráceně.
Lukas Straka 26.6.2009, 13:33
Jenom velka gratulace. Super mistrovstvi, super fanousci, super hraci i super web. Je to vrchol, ktery nebude dlouho prekonan.

Odpověď:
Děkujeme za kompliment,myslím si, že mohu mluvit i za svoje kolegy, že jsme moc potěšeni z takových reakcí. I když píšete, že je to vrchol, věřím, že naopak překonán bude.Je to totiž důležité pro další rozvoj hokejbalu. Ještě jednou díky.
Hory z Klatov (horaso@atlas.cz) 26.6.2009, 13:32
Proc byli tak hnusny suvenyry? Jedina usla ksiltovka.

Odpověď:
Je to asi věc vkusu a názoru návštěvníka. Pravda je, že jsem chtěl v oblasti merchendasingu pracovat s profesionálem, který má za sebou velmi dobré výsledky. Ke spolupráci nakonec nedošlo, asi by nemělo být překvapením, že se přiznal, že tomuto podniku a sportu příliš nevěří. Bohužel takto vnímalo do MS hokejbal mnoho lidí. Stejně tak si ale myslím, že tenhle turnaj otevřel mnoha lidem oči a jejich názor na náš sport je pozitivní.
dubka 26.6.2009, 13:31
Chtel byste neco vzkazat svym kritikum? Tem, kteri vypraveli, ze mistrovstvi skonci propadakem... Myslim, ze jsme se dockali kolosalniho uspechu. Vnimate to taky tak?

Odpověď:
Asi ne... Oni si časem najdou zase něco jiného. Smutné je spíše to, že si to pravděpodobně pár lidí přálo. Nejsou schopni pochopit, že je to náš společný sport, který můžeme rozvíjet pouze za předpokladu, že budeme mít společný cíl. Kolosální úspěch - nevím, jestli byl kolosální, ale z reakcí českých hokejbalistů, hráčů a rozhočích, kteří se zúčastnili turnaje a lidí, kteří tento sport viděli poprvé, lze vyčíst spokojenost a mnohdy i nadšení z turnaje.
hokejbalovy odbornik 26.6.2009, 13:30
Kolik penez prinese mistrovstvi do rozpoctu hokejbalovemu svazu?

Odpověď:
To nevím, protože účty ještě nejsou uzavřeny. Jsem ale přesvědčen, že rozpočet turnaje skončí plusem. Jen pro upřesnění, dá se říct, že organizace MS nestála svaz ani korunu. Všechny peníze jsme si sehnali z jiných zdrojů.
Jana Samkova (samicka@centrum.cz) 26.6.2009, 13:29
Za jak dlouho bude v Plzni dalsi hokejbalovy sampionat? :-) Myslite si, ze je realne, aby se MS, az bude opet v Cesku, konalo ZASE v Plzni?

Odpověď:

Tak to nevím:-) I když je po právě skončené akci tahle myšlenka lákavá, nejsem si jistý, zda by měla stejný průběh i efekt. Co vím jistě, tak plánujeme na leden příštího roku menší mezinárodní klubový turnaj do hokejbalové haly. Zkušenosti už nějaké máme, tak snad to bude dobrý turnaj.

K pořadatelství MS - už nějakou dobu si myslím, že MS mužů by se měla pořádat pouze v zemích, kde je šance na velmi dobrou organizaci a propagaci. A v tuto chvíli vidím pouze čtyři země, které jsou toho jakž takž schopny dosáhnout - Česko, Slovensko, Švýcarsko, Kanada. Pak by pořadatelství v ČR vycházelo jednou za osm let. Rozhodně si nemyslím, že by MS mělo být v jiných zemích. Zkušenosti jsou trpké.

Lukáš (lajkl@seznam.cz) 26.6.2009, 13:28
Dobrý den,chci se zeptat jestli si myslite ze by se po teto akci mohl zvisit medii o hokejbal?A pripadne jak?

Odpověď:
Mohl, ale samo to nepůjde. Dobré je, že se hokejbal v Plzni představil v parádním světle. Teď na tom musíme začít rychle stavět. Půjde o konkrétní projekty a sportovní turnaje. Bohužel MS mužů tady příští rok nebude...

Další stránky
123>>

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet | Nastavení cookies