www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Pákistán si své první utkání pohlídal

14.06.2009 | Petr Košatka

Hokejisté Pákistánu v úvodním utkání přehráli celek Kajmanových ostrovů 3:1 a připisují si tak první body v základní skupině. Pákistán svého soupeře jasně přestřílel, přičemž se v každé třetině jedenkrát brankově prosadil. Kajmandské ostrovy zaznamenali branku pouze na začátku třetí části, kdy se přesně trefil Maw.

 
 
 
Zápas č. 4   •   bC   •   ne 14.6.2009   •   12:30   •   Malá hala   •   Rozpis a výsledky
Pakistán 3:1Kajmanské ostrovy
(1:0, 1:0, 1:1)
Khan - Chaudhry A., Chaudhry I., Chaudhry S., Alvi, Dawood, Ayubi T., Lucas B., Buttar B., Baig, Bilal, Patel, Mohammad, Lucas J., Buttar O., Kalair, Khwaja, Ayubi S., Mahmood, HassanLunt - Allard, Bridges, Courtis, Windsor, Matheson, Bourne, Leadbetter, Spain, Lyon, Appleyard, Worth, Hather, Rivard, Missal, Cover, Holowchuk, Gossen, Gransch, Macdonald, Maw
Branky a asistence: 10. Lucas B. (Buttar B., Buttar O.), 30. Chaudhry I. (Buttar O.), 37. Zafir (Baig) - 31. Maw (Bourne).
Střely: 30:12 (10:3, 9:2, 11:7). Vyloučení: 2:3, navíc Rivard (PAK) - 5 a do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.
Rozhodčí: Mintl, Sakkas. Diváků: 110.
video Videosestřih (WMV) (do zveřejnění sestřihu se zobrazí jen znělka)

Reportáž

První branka utkání přišla na začátku desáté minuty. Brian Lucas dostal míček na hranici modré čáry a nekompromisní ranou propálil vše, co mu stálo v cestě – 1:0. Hráči Pákistánu byli v první třetině lepším celkem, další změny stavu ale úvodní část utkání již nepřinesla.

Na začátku druhé třetiny mohly Kajmanské ostrovy srovnat skóre, Holowchuk ale ve vyložené šanci bekhendovou kličkou neuspěl. Poměrně vyrovnané utkání přinášelo příležitosti na obou stranách, branku ale přinesla až rána z třicáté minuty – Ijaz Chaudhry lehkou střelou rozvlnil síťku za Khanovými zády a domácí tak těsně před koncem druhé části vedli o dvě branky – 2:0.

Ve třetí třetině se na branku nemuselo dlouho čekat. Kajmanské ostrovy totiž udeřily již po osmi vteřinách, když nechytatelnou ranou z dálky propálil Lunta Maw - 2:1. Pákistánci hrající v bílém ale v šesté minutě závěrečné třetiny opět odběhli na rozdíl dvou branek, když třetí branku svého týmu zaznamenal Zafir. Skóre se dále již neměnilo, Pakistán si tak připisuje svou první výhru v turnaji.

Autor: Petr Košatka

Ohlasy

Naveed Mohammad, trenér Pákistánu: Byl to náš první zápas, takže jsme byli trochu nervózní, soupeř hrál velmi dobře zejména ve druhé a ve třetí třetině. Trochu zneklidňující bylo, když soupeř snížil na začátku třetí třetiny na 1:2, ale nakonec se nám dařilo hrát náš systém a jsme rádi za vítězství. I když to nebyl špatný start, pořád můžeme hrát lépe. Také bych chtěl říct, že lidi v Plzni, v České republice jsou skvělí a přátelští.

Bassel Durzi, trenér Kajmanských ostrovů: „Promarnili jsme šanci na výhru ve velmi důležitém zápase. Hrál se poměrně otevřený hokejbal, ve kterém byl soupeř silnější.“

Zobrazit fotogalerii ze zápasu

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet | Nastavení cookies