www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Indie si poradila se Švýcary a slaví přímý postup do čtvrfinále

16.06.2009 | Daniel Bartonec

Další velice kvalitní výkon dnes předvedli indičtí hokejbalisté. Švýcary jednoznačně přehráli ve všech směrech a díky dvoubodovému zisku postoupili do čtvrtečních čtvrfinálových bojů. Na hráče helvestského kříže naopak čeká kvalifikace, ve které se střetne s vítězem skupiny D.

 
 
 
Zápas č. 18   •   aA   •   út 16.6.2009   •   11:00   •   ČEZ Aréna   •   Rozpis a výsledky
Švýcarsko 0:6Indie
(0:2, 0:2, 0:2)
Sidler - Mäder, Bossard, Faina, Fuchs, Heidinger, Hefti, Muchagato, Ramseier, Rindlisbacher, Aegerter, Beiersdörfer, Duc, Meier, Strähler, Métroz, Reber, Röthlisberger, Ruppen, Sonderegger, Stucki, WittwerHundal - Sohal, Chowsen, Esmail, Uppal, Sonami, Brar, Mann, Kalkat, Kaila Sh., Kaila Sm., Brar, Dusanj, Sahota, Basi, Sandhu R., Mohamed, Chohan, Sandhu S., Mostaghim
Branky a asistence: 5. Kaila Sh. (Mostaghim, Kaila Sm.), 6. Sandhu S. (Sandhu R.), 17. Dusanj R. (Sohal), 26. Mostaghim, 39. Kaila Sh. (Kaila Sm., Kalkat), 44. Kalkat (Sandhu Sm., Mohamed)
Střely: 15:30 (3:13, 10:11, 2:6). Vyloučení: 7:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.
Rozhodčí: Sarapera, Štípek.
video Videosestřih (WMV) (do zveřejnění sestřihu se zobrazí jen znělka)

Reportáž

Indové šli do zápasu s jasným cílem - vstřelit co nejrychleji branku. Tento úkol se jim povedl výborně. Dvěma brankami v rozmezí čtvrté a páté minuty zlomili odpor soupeře. Nejdříve se v přesilovce po perfektní souhře prosadil Sharny Kaila a o třicet sekund později přidal druhou uklidňující branku Asiatů Simren Sandhu. Svěřenci kouče Ranbira Singha měli i v dalších minutách první části jasnou převahu, kterou již ovšem nedokázali přetavit v třetí zřejmě již rozhodující branku tohoto střetnutí. Akcie helvetského kříže totiž držel vynikající Sídler.

Také úvodní okamžiky prostřední části přinesli podobný scénář jako v třetině minulé. Indové si na hřišti dělali, co chtěli. Další puk za zády Sidlera tak visel ve vzduchu. Natrvalo dlouho a v 17. minutě hosté opět navýšili svůj náskok. Proti nádherné střele Rickyho Dusanje neměl gólman Švýcarska šanci – 3:0. "Utekl nám začátek. Navíc máme obrovské problémy s útoky, protože jsme zcela neproduktivní," říkal trenér Švýcarů Pico Sebastien. Ovšem také doposud hlavní hrdina Švýcarska si vybral v 26. minutě slabší okamžik. Za svá záda totiž propustil střelu Borise Mostaghim z veliké dálky. Indové svého soupeře i nadále místy až drtily, ale ve druhé patnáctiminutovce pověstného „bůra“ soupeři nedali. "Byl jsem velmi spokojený s naší hrou. Hráli jsme ve druhé třetině podle našich představ," uvedl trenér Indů Ranbir Singh.

Švýcary sráželi do kolen hned v úvodu poslední části zbytečná vyloučení. Asiatům to naopak hrálo do karet. Domácí se nedokázali zvednout vůbec k žádnému odporu a byla to právě Indie, která jasně dominovala na palubovce. Svoji převahu okořenila v 39. minutě dalším vstřeleným gólem v pořadí již pátým. Po skvělé kombinaci se střelou od modré prosadil podruhé v zápase Sharny Kaila. Poslední zápis do listiny střelců nastal ve 46. minutě, když se z dorážky prosadil také dnes podruhé Simren Sandhu.

Autor: Daniel Bartonec

Ohlasy

Pico Sébastien (trenér Švýcarska): Opět jsme nezahráli podle mých představ. Mrzí mě také fakt, že jsem již tři zápasy nedali gól. Doufám ale, že se nám to zítra konečně povede.

Ranbir Singh (trenér Indie): Odehráli jsme velmi dobrý zápas. Byl ovšem také velmi náročný. Švýcaři nemají zase tak špatné mužstvo jak se při pohledu na výsledky zdá. Všichni jsme nesmírně rádi, že se můžeme vyhnout kvalifikaci, a zahrát si až ve čtvrtfinálových bojích.

Zobrazit fotogalerii ze zápasu

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet | Nastavení cookies