www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Hong Kong utrpěl debakl s Řeckem 0:13

16.06.2009 | Petr Dejnožka

Už od prvních minut tohoto střetnutí bylo nadmíru jasné, kdo bude udávat tempo. Řekové celý zápas jasně kontrolovali hru a nedovolili svému soupeři žádné větší šance. V první třetině nasázeli Hong Kongu šest branek. O jednu méně přidali v prostřední části. Třetí třetina se dohrávala v klidu a Řekové přidali ještě dvě branky. Celkem tedy zvítězilo 13:0 a připsalo si dva body do tabulky.

 
 
 
Zápas č. 21   •   bD   •   út 16.6.2009   •   15:00   •   Malá hala   •   Rozpis a výsledky
Řecko 13:0Hong Kong
(6:0, 5:0, 2:0)
Moshonas (Liosis) - Govas, Vassilakos, Bolanakis, Maleganeas, Vassilakis, Moshonas, Kontitsis, Typaldos - Bozinakis, Koutsogiannopoulos, Kipopoulos, Papastergiou, Bovoletis, Stavrianos, Vouloumanos, Kourousis, Trougakos, Kamisis, Tsakalos. White (Lui) - Tkachyk, Davidson, Aldridge, Harper, Langille, Judas, Champion, Kuzma, Prohask, Foste, Nardella, Ressaro, Mullally, Stark, Wall, Winia, Chan, Wong, Brennan, Cottini
Branky a asistence: 2. Kourousis (Bozinakis, Papastergiou), 10. Govas (Kipopoulos, Moshonas), 10. Trougakos (Trohatos), 11. Sotirakos (Kourousis, Bozinakis), 15. Trougakos (Vouloumanos, Govas), 15. Tsakalos (Trohatos, Bovoletis), 21. Papasterigiou (Maleganeas , Bolanakis), 25. Bolanakis (Kourousis, Maleganeas), 27. Maleganeas (Vouloumanos), 28. Koutsogiannpoulos (Maleganeas), 30. Trougakos (Koutsogiannoupoulos, Vouloumanos), 32. Koutsogiannopoulos (Tsakalos), 44. Kontitsis (Stavrianos)
Střely: 72:5 (32:1, 30:1, 9:3). Vyloučení: 2:7. Využití: 5:0. V oslabení: 1:0.
Rozhodčí: Stefan Jamnig, Mário Krist.
video Videosestřih (WMV) (do zveřejnění sestřihu se zobrazí jen znělka)

Reportáž

V úvodní třetině bylo jasně vidět, že Řekové soupeře nepodcenili a skvěle se připravili. Šest branek v první části je toho jasným důkazem. První gól přišel už ve druhé minutě zásluhou Kourousise – 1:0. Během několika minut Hong Kong inkasoval ještě pětkrát. O branky se postarali Govas, Sotirakos, Tsalakos a dvakrát síťku rozvlnil Trougakos – 6:0. Po první třetině byl poměr střel téměř neuvěřitelný. Řecko vyslalo na branku Hong Kongu 33 střel, na opačné straně zasahoval gólman pouze jednou.

Ani ve druhé periodě se tento brankostroj nezastavil. Na 7:0 upravil chvíli po začátku Papastergiou a v čase 24:18 rozvlnil Bolanakis síťku hongkongské branky po osmé – 8:0. O další změnu na světelné tabuli se postaral Greg Maleganeas svojí přesnou střelou od modré čáry – 9:0. Bezmocný Hong Kong se zmohl na jednu střelu za třetinu. Ještě dvě branky na konci prostřední části zasadily definitivní hřebíček do rakve mužstvu z Hong Kongu - 11:0.

Třetí třetina měla stejný průběh jako ty dvě předchozí. Druhá minuta a dvanáctý gól zásluhou Koutsogiannopoulose – 12:0. Poté se hlavně díky dvěma přesilovým hrám dostal před branku i Hong Kong a nakonec z toho bylo pět střel za třetinu. Bezchybný gólman Moshonas si všechny pokusy pohlídal. Řecké pokusy byly však účinnější. V čase 43:58 završil střelecký účet John Kontitsis. Řecko přejelo Hong Kong a zaslouženě vyhrálo poměrem 13:0.

Autor: Petr Dejnožka

Ohlasy

Juraj Kuzma (trenér Hong Kongu) Dnešní utkání jsme nezačali dobře, ostatně jako všechny tady na turnaji a když nezvládneme začátek nemůžeme pomýšlet na dobrý výsledek.

Alkiviadis Zisidis (trenér Řecka) Odvedli jsme dobrou práci, jsem spokojený, i když jsme neměli příliš těžkého soupeře. Víme, že v následujícím zápase dostaneme lepší tým než dnes a určitě se na něj připravíme.

Zobrazit fotogalerii ze zápasu

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet | Nastavení cookies