www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Kanaďanky si připsaly druhé vítězství

16.06.2009 | Jiří Rada

Hráčky javorových listů jasně zdolaly tým Rakouska. Nebýt skvělé brankářky hostů, skóre na světelné tabuli mohlo být i dvouciferné. Nicméně tým Kanady si připsal druhou výhru na šampionátu a nejméně do zítra bude na 1. příčce v tabulce žen.

 
 
 
Zápas č. 4   •   4   •   út 16.6.2009   •   17:00   •   Hokejbalová aréna   •   Rozpis a výsledky
Kanada 9:0Rakousko
(3:0, 2:0, 4:0)
Reesová - Van der Zalmová, Milaniová, Randleová, Smithová, Adamsová, Stachiwová, Leeová - Talarová, Bérubéová, Brineová, MacLeanová, Binningová, Shirriffová, Spoonerová, Traversaová, Websterová, Padmoreová, Edgarová Feebergerová - Bacherová, Brunnerová M., Brunnerová N., Fürstová, Gramová, Kienzerová M., Kienzerová T., Klemmová, Kobanová, Kreutzová, Loninová, Lopezová, Waldnerová, Obermayrová, Rothböcková
Branky a asistence: 5. Smithová (Websterová, MacLeanová), 8. Traversaová (Binningová), 10. Brineová (Bérubéová, Stachiwová), 25. Brineová (Padmoreová), 28. Bérubéová (Padmoreová, Van der Zalmová), 32. Bérubéová, 38. Bérubéová (Binningová), 41. Bérubéová (Binningová), 43. Randleová (Brineová)
Střely: 69:2 (17:0, 29:1, 23:1). Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.
video Videosestřih (WMV) (do zveřejnění sestřihu se zobrazí jen znělka)

Reportáž

Do utkání lépe vkročily hráčky Kanady a byly to právě ony, kdo vstřelil úvodní branku zápasu.Od úvodu bránící se Rakušanky nedokázaly zastavit kombinaci Websterové a Smithové - 1:0. První přesilovou hru Kanady využila střelou mezi betony brankářky Feebergerové Traversaová - 2:0. Hráčky s javorovým listem na hrudi i nadále hrály pouze v útočném pásmu a Rakušanky se bránily s vypětím všech sil. Další gól přišel po nahození Bérubéové, které tečovala mezi betony rakouské brankářky Brineová - 3:0 . Po třetím inkasovaném gólu o sobě daly vědět i hráčky Rakouska, ale žádný z jejich pokusů si cestu do branky nenašel.

Hned na začátku druhé části se blýskla Feebergerová skvělým zákrokem proti kanadské Spoonerové. Ve 3. minutě předvedly hráčky javorových listů pohlednou akci, ale jejich pokus zlikvidovala Feebergerová. Hráčky rakouské reprezentace se dostávaly do šancí spíše sporadicky a Kanaďanky měly dost času na kombinace a posléze jedna z nich skončila gólem - Brineová si vyměnila míček s Padmoreovou a první jmenovaná již měla jednoduchou pozici pro vstřelení branky – 4:0. Ve 12. minutě se do šance dostala Rakušanka Lopezová, ale ta se šance zalekla a nezakončila podle představ. Poslední slovo ve druhé třetině měly ale opět hráčky Kanady, jmenovitě Bérubéová, která zvýšila na 5:0.

Domácí vstoupily do poslední patnáctiminutovky obrovským náporem, který proměnila v gól Bérubéová - 6:0. Rakušanky se opět pouze bránily, ale vedlo se jim na jedničku. V osmé minutě využila přesilovou hru opět >Bérubéová, která tak zvýšila na 7:0. Jednu velkou šanci mělo i Rakousko, a to když Brunnerová běžela sama na Reesovou. Vzápětí však udeřily opět hráčky z Kanady, jmenovitě Bérubéová - 8:0. O poslední branku zápasu se postarala Randleová, když umístila míček o břevno do horního růžku rakouské branky.

Autor: Jiří Rada

Zobrazit fotogalerii ze zápasu

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet | Nastavení cookies