www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Hráčky USA ještě nevstřelily ani jednu branku

17.06.2009 | Jiří Rada

Hráčky Spojených států amerických jseou zatím bez bodu. V utkání proti Kanadě obdržely pět gólů a opět ani jeden nedaly. Jejich skóre je tedy 8:0. To Kanada je na tom opačně. Turnajem prochází bez potíží a svým soupeřkám nasázela již 24 branek v čtyřech zápasech.

 
 
 
Zápas č. 7   •   7   •   st 17.6.2009   •   13:00   •   Hokejbalová aréna   •   Rozpis a výsledky
Kanada 5:0USA
(1:0, 2:0, 2:0)
Priceová (Reesová) - Van der Zelmová, Milaniová, Randleová, Smithová, Adamsová, Stachiwová, Leeová, Talarová, Bérubéová, Brineová, MacLeanová, Binningová, Shirriffová, Spoonerová, Traversaová, Websterová, Padmoreová, Edgarová Ciambraová (Kingová) - Bacová, Bilgerová , D´Amarová , Naaszová, Percyová, Petryová L., Aubeová, Bradleyová, Churchová, Doriaová, Dossicková, Gayleová, Gitlinová, Housserová, McGowanová, Rajaratnamová, Connerová
Branky a asistence: 10. Bérubéová (Van der Zalmová), 16. Binningová (Spoonerová), 30. McLeannová (Spoonerová, Van der Zalmová), 36. Brineová (Bérubéová), 37. Spoonerová
Střely: 44:21 (14:5, 15:8, 15:8). Vyloučení: 7:8. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0.
video Videosestřih (WMV) (do zveřejnění sestřihu se zobrazí jen znělka)

Reportáž

Utkání mezi hráčkami Kanady a USA začalo ve velkém tepu. Kanada si dokázala vytvořit první gólovou příležitost, ale pozorná Ciambraová v brance vše vyřešila s klidnou hlavou. Kanadský tlak se postupně zvyšoval a proměnil se v gól. V 10. minutě si při přesilové hře vyběhla z rohu hřiště Bérubéová a zavěsila přímo do horního růžku bezmocné americké brankářky - 1:0. Američanky měli možnost vyrovnat při přesilové hře 5 na 3, ale ani té nedokázaly využít.

Z druhé třetiny neuběhla ani půl minuta a skóre se měnilo podruhé, trefila se Binningová - 2:0. Po druhém inkasovaném gólu se hráčky v modrých dresech vzchopili a začly více útočit a hráčky Kanady znervóznily a spíše vyhazovaly balónek na zakázané uvolnění. Jenomže to bylo ze strany Američanek vše. V samém závěru prostřední části se trefila v přesilové hře po akci na jeden dotek MacLeanová - 3:0.

V poslední části Kanaďanky kontrolovaly hru a hráčky z Ameriky do vážnějších situací nepouštěly. Hráčky javorových listů si dále vytvářely vyložené šance, ale vždy ztroskotaly na výborné Ciambraové. Když se zdálo, že je překonána, rozhodčí gól neuznal pro zásah nohou. Hráčky Kanady ani moc neprotestovaly a o minutu později vstřelily již regulérní branku. Jmenovitě se za ni zasloužila Brineová, která trefila Ciambraové mezírku mezi betony. Do gólových statistik se také zapsala Spoonerová, jenž využila zaváhání obránkyně Yvonne a po páté překonala brankářku USA - 5:0.

Autor: Jiří Rada

Ohlasy

Pellerinová (Kanada): Dnešní zápas děvčatům vyšel daleko více než včera a jsem ráda, že předvedly soustředěný výkon a myslím si, že jsme po právu vyhráli.

Devieny JJ (USA): Měli jsme velice náročný program. Hráli jsme proti dvěma nejlepším týmům na světě. Kanada má mladý talentovaný tým. Nyní se soustředíme na další utkání protože ta nejdůležitější máme ještě před sebou. A může se stát, že opět narazíme na Kanadu a budeme se na tento zápas připravit o něco lépe.

Zobrazit fotogalerii ze zápasu

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet | Nastavení cookies