www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Rakušanky v zápase dvou outsiderů vysoko přehrály Řekyně

18.06.2009 | Tomáš Nejedlo

Úvodní zápas třetího dne ženského šampionátu svedly v hokejbalové aréně celky, které ještě doposud nezískaly ani bod, ba co víc, nevstřelily ani branku. Rakušanky však v tomto utkání ukázaly lepší sehranost a nasázely Řekyním celkem devět branek. Řecká gólmanka ještě spousty pokusů pochytala a uchránila tak svůj celek od většího počtu inkasovaných branek.

 
 
 
Zápas č. 10   •   10   •   čt 18.6.2009   •   10:00   •   Hokejbalová aréna   •   Rozpis a výsledky
Rakousko 9:0Řecko
(2:0, 6:0, 1:0)
Feeberger - Bacherová, M. Brunnerová, N. Brunnerová, Fürstová, Gramová, M. Kienzerová, T. Kienzerová, Klemmová, Kobanová, Kreutzová, Loninová, Lopezová, Walderová, Obermayrová, RothböckováAfouxenidouová (Lavdaová) - Alexandriová, Sarriová, Lavdoová, Proimouvá, Papakonstrantinouová, Asimakopoulová, Pachouová, Chronopoulová, Neofytouvá
Branky a asistence: 5. Bacher (Waldner), 6. Obermayr (Brunner), 16. Lopez (Kienzer), 20. Koban (Rothböck), 21. Brunner (Fürst), 29. Bacher (Waldner, Lopez), 30. Koban (Rothböck), 30. Brunner (Koban), 36. Bacher (Lopez)
Střely: 55:11 (18:4, 14:6, 23:1). Vyloučení: 3:3, navíc Afouxenidiu (GRE) 10 minut OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.
Rozhodčí: Bosse (Něm.), Horský (ČR). Diváků: 159.
video Videosestřih (WMV) (do zveřejnění sestřihu se zobrazí jen znělka)

Reportáž

Úvodní třetinu zápasu začaly lépe Rakušany. Poté, co přečkaly oslabení, udeřily ve standardním počtu hráček. Řecká Proimouová si do branky srazila nahození Martiny Bacherové a v následné vlastní přesilovce střelou od modré Claudia Obermayrová. “Řecká brankářka zatím drží svůj tým od více inkasovaných branek,“ usoudil po první třetině německý rozhodčí Bosse.

Již po minutě hry ve druhé části se z otočky přesně trefila Alessandra Lopezová, čímž zvýšila stav na 3:0. Pěknou individuální akcí se prezentovalaSarah Koban a když Nina Brunnerová s Martinou Bacherovou bekhendovými dorážkami skórovaly, Rakušanky vedly o šest branek. Ostrými ranami pak Sarah Koban a Marlene Brunnerová určily skóre po dvou třetinách – 8:0.

Devátou branku přidala dorážkou Martina Bacherová, ale protože se střelkyně jubilejní desáté branky Rakušanek nenašla, dvojciferné číslo v počtu inkasovaných branek u Řekyň tentokrát nefigurovalo.

Autor: Tomáš Nejedlo

Ohlasy

Panagiotis Efkarpidis (trenér Řecka): "Utkání bylo z našeho pohledu špatné. Svou roli určitě sehrála únava z těch předchozích dvou zápasů. Doufám, že se do dalšího utkání zlepšíme."

Walter Grud (trenér Rakouska): "Myslím si, že jsme sehráli dobrý zápas, vyhráli jsme 9:0, takže musíme být spokojení. Od začátku do konce jsme diktovali tempo hry."

Zobrazit fotogalerii ze zápasu

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet | Nastavení cookies