www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Bermudský žralok si pochutnal na Velké Británii

17.06.2009 | Ondřej Nejedlo

První zápas středečního dne nabídl souboj o postup do čtvrtfinále mezi Bermudami a papírovým outsiderem, týmem Velké Británie. Britové hrubě nezachytili úvod turnaje, když podlehli Kanadě hrozivým rozdílem 1:21. Od té doby kráčejí od debaklu k debaklu. Bermudy na úvod remizovaly s Finskem 4:4. Mohlo je však mrzet, že v zápase již 4:1 vedly. Postup do kvalifikačních bojů potvrdily až v posledním remízovém zápase s Pákistánem.

 
 
 
Zápas č. 25   •   abQ   •   st 17.6.2009   •   13:30   •   Malá hala   •   Rozpis a výsledky
Bermudy 10:0Velká Británie
(7:0, 2:0, 1:0)
Fitzgerald - Brodsky, Drewicki, Coleman, McKay, Dort, Keer, Sproule, Miller, Critchley, Ingelman, Bertrand, Goose, Desjardins, Bouwens, Gazzard, Angus, Merritt, Penton, Vezina, Bruce. Arnett - Chahal, Clayton, Snowdon, Wood, Chohan, Cree, Dhillon, Elmes, Morrison, Morton, Porubsky, Svoboda, Ashfield.
Branky a asistence: 4. Critchley (Coleman, Angus), 5. Merritt (Gosse, Penton), 7. Gazzard (Angus, Critchley), 8. Merritt (Penton), 9. Angus (Critchley, Dort), 13. Bertrand (Coleman, McKay), 16. Angus (Critchley, Bouwens), 29. Critchley (Angus, McKay), 35. Merritt.
Střely: 37:17 (16:5, 10:8, 11:4). Vyloučení: 7:8, navíc Bouwens (BER) 5+OT. Využití: 4:0. V oslabení: 0:0.
Rozhodčí: Stakkas, Kirschner. Diváků: 85.
video Videosestřih (WMV) (do zveřejnění sestřihu se zobrazí jen znělka)

Reportáž

Kdo čekal nějaký velký zázrak a v sázkových kancelářích vsadil velký obnos na Velkou Británii, tak si od začátku zápasu musel rvát vlasy na hlavě. Bermudy hned od úvodu na svého soupeře patřičně vlétly. Ve 4. minutě se dorážkou prosadil Critchley. Bermudy po vzoru svého dresu, na kterém mají emblém žraloka, soupeře nejdříve tímto gólem omráčily, aby ho později rozcupovaly na kousky. Do 10. minuty se dvakrát trefil Merritt, a po jedné brance přidali Gazzard a Angus. Velká Británie si poté vyžádala oddechový čas, ale lavinu smrtících útoků tím neodvrátila, ba naopak. Další branky přidali Bertrand a dnes podruhé v zápase také David Gazzard.

Osmý gól vstřelil již po přestávce pěknou střelou hrající trenér Bermud Trevor Angus. Svůj druhý zásah také přidal na konci třetiny forvard Chad Critchley.

Třetí třetina se již odehrávala spíše z povinnosti. Přesto se v ní Bermudy ještě jednou trefily. Gólový účet završil pěknou střelou Chris Merritt.. "Měli jsme pocit, že v tomto utkání máme velkou šanci uspět, ale podali jsme nejhorší výkon na tomto šampionátu," uvedl hráč Británie s českými kořeny Tomáš Svoboda. Bermudy tak jsou prvním týmem z kvalifikace, který si zahraje čtvrtfinále.

Autor: Ondřej Nejedlo

Ohlasy

Carl Wood (hrající trenér Velké Británie): "V utkání se nám nedařilo téměř nic. Soupeř byl lepší po všech stránkách."

Chad Critchley (hrající trenér Bermud): "Bylo to skvělé utkání. Výsledek je pro nás překvapením. Hráli jsme výtečně."

Zobrazit fotogalerii ze zápasu

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet | Nastavení cookies