www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Řekové zvítězili nad Pákistánem díky excelentní druhé třetině

18.06.2009 | Daniel Bartonec

Řekům se podařilo v zápase s Pákistánci dostat až do čtyřgólového vedení, ale v poslední části se o něj museli strachovat až do poslední chvíle. O výhře hokejbalistů z Balkánského rozhodla vynikající druhá třetina, v níž dali domácí svému soupeři celkem tři branky.

 
 
 
Zápas č. 35   •   bQF   •   čt 18.6.2009   •   17:30   •   Malá hala   •   Rozpis a výsledky
Řecko 4:2Pakistán
(1:0, 3:0, 0:2)
Moshonas (Liosis) - Govas, Vassilakos, Bolanakis, Maleganeas, Vassilakis, Sotirakos, Kontistis, Trohatos - Bozinakis, Koutsogiannopoulos, Kipopoulos, Papastergiou, Bovoletis, Stavrianos, Voulomanos, Kourousis, Trougakos, Kamisis, Tsakalos, ZervoudakisKhan (Zaidi) - I. Choudhry, A. Choudhry, S. Choudhry, Alvi, Dawood, Ayubi ,B.Lucas, B.Buttar, Baig, Bilal, Patel, Mohammad, Rashid, J. Lucas, O.Buttar, Kalair, Khwaja, Ayubi, Mahmood, Hassa
Branky a asistence: 11. Vassilakis (Trougakos), 24. Kontitsis, 26. Kourousis (Kamisis, Koutsogiannopoulos), 28. Papastergiou (Koutsogiannoupoulos) - 33. Mahmood, 39. Mohammad (Buttar)
Střely: 20:22 (5:5, 9:7, 6:8). Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0.
Rozhodčí: Štípek, Wood. Diváků: 40.
video Videosestřih (WMV) (do zveřejnění sestřihu se zobrazí jen znělka)

Reportáž

Úvodní minuty zápasu mezi Řeckem a Pákistánem moc hokejbalové krásy nenabídly. První branka zápasu padla v 10.minutě, kdy se v přesilovce prosadil řecký Bill Vassilakis. Pákistán si vypracoval první větší možnost v závěru první patnáctiminutovky. Ayubi ovšem nedokázal míček zasunout do poloprázdné soupeřovy klece.

Nástup do prostřední části byl jednoznačně v režii hráčů z Balkánského poloostrova. Ve 24. minutě se nejdříve zapsal do listiny střelců Kontitsis a o dvě minuty později jej napodobil spoluhráč Kourousis. Pákistán byl v této fázi hry úplně bezradný a ve 28. minutě opět inkasoval z hole Papastergioua, jež se prosadil po přihrávce Koutsogiannoupoulos zpoza branky. „V prvních dvou třetinách jsme svého soupeře přehrávali a vypracovali si velmi slušný náskok. V poslední části jsme sice dvakrát inkasovali, ale přesto jsme si již výhru dokázali pohlídat,“ zhodnotil zápas řecký veterán a opora zadních řad Maleganeas.

Na začátku třetí části se poprvé v utkání prosadili také hokejbalisté Pákistánu. Samostatný únik zakončil přesnou střelou do růžku Mahmood. Hosté se snažili s výsledkem i v dalším průběhu zápasu ještě něco udělat. Ve 39. zadělal na drama Mohammad, když využil přesilovku 5 na 3 přesnou střelou z pravého kruhu. V posledních sekundách hry zkusili hosté ještě hru bez brankáře, ale potřetí se jim dnes puk do sítě dostat nepodařilo.

Autor: Daniel Bartonec

Ohlasy

Alkiviadis Zisidis (trenér Řecka): Sehráli jsme velmi kvalitní utkání. Musím mužstvo pochválit hlavně za hru v prvních dvou třetinách. Ta poslední totiž zdaleka nebyla podle mých představ. I tak ale převládá spokojenost.

Mohammed Naveed: (trenér Pákistánu): Mrzí mě hlavně výkon ve druhé třetině, kde jsme jednoznačně propadli. V závěru jsme se sice zvedli, ale otočit stav z 0:4 v náš prospěch bylo nemožné. Chtěli jsme dnes vyhrát, což se nám bohužel nepovedlo.

Zobrazit fotogalerii ze zápasu

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet | Nastavení cookies