www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Indie si deset vteřin před koncem vydobyla postup do semifinále

19.06.2009 | Iva Janoušková

Tým Indie ve čtvrtfinále sehrál utkání s mužstvem Itálie. Přestože více na koni byli Italové, kteří vstřelili první branku, vítězem a postupujícím do dalších bojů o medaile se stal díky střelci Kalkatovi právě celek Indie.

Ten v pátečním utkání od 19:30 nastoupí proti USA, které senzačně vyřadilo sebevědomou Kanadu.

 
 
 
Zápas č. 36   •   aQF   •   čt 18.6.2009   •   20:30   •   ČEZ Aréna   •   Rozpis a výsledky
Indie 3:2Itálie
(1:1, 1:0, 1:1)
Hundal - Sohal, Chowsen, Esmail, Uppal, Sonami, Brar, Mann, Kalkat, Kaila Sh., Kaila Sm., Brar, Dusanj, Sahota, Basi, Sandhu R., Mohamed, Chohan, Sandhu S., Mostaghim. Pellicori (Venier) - Conte, Contento, Mittone, Palermo, Scarlato, Verreli, Defina, Divizo, Ferlisi, Fiaconni, Giummarra, Miceli, Tomasicchio, Ventullo, Vero, Peragine, Giordano, Andreacchi.
Branky a asistence: 10. Chowsen (Kaila S., Kaila Sm.), 29. Kalkat (Kaila S.), 45. Kalkat (Chowsen) - 8. Defina (Vero), 38. Fiacconi (Peragine)
Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.
video Videosestřih (WMV) (do zveřejnění sestřihu se zobrazí jen znělka)

Reportáž

Do utkání vstoupil aktivněji tým Itálie, ve čtvrté minutě nejprve tyč indické branky orazítkoval Andreacchi, poté Tomasicchio tvrdou střelou od modré nastřelil břevno soupeřovy svatyně. Italská střídačka vybuchla nadšením v úvodu osmé minuty, kdy krásnou kličkou otevřel účet zápasu Defina - 1:0. Radost na italské straně ale nevydržela dlouho, po dvou minutách na 1:1 srovnal IndChowsen. Ve zbytku třetiny se ani jeden tým zásluhou svých brankářů nedostal k vážnější akci.

Ve druhé třetině měli více navrch Italové, byli více aktivnější, více se dostávali před soupeřovu branku. Přesto to byla právě Indie, kdo vstřelil druhou branku a strhl tak vedení na svoji stranu. Stalo se tomu v polovině 28. minuty, kdy vyloučení Itala Peragineho využil Kalkat - 2:1.

Italové do třetí třetiny vstoupili s tím, že musí vyrovnat. Snažili se, seč jim síly stačily, ale vždy jim byl překážkou brankář Indie Hundal. Překonat ho se povedlo až v 37. minutě italskému Fiaconimu, který na druhý pokus srovnal na 2:2. Velký rachot v aréně vypukl deset vteřin před koncem, kdy vítěznou branku Indie parádním blafákem vpálil Kalkat - 3:2. "V dnešním utkání se k nám přiklonilo štěstíčko, když jsme zápas rozhodli v posledních sekundách," uvedl šťastný Harpreet Kalkat a dodal: "Soupeř hrál po celý zápas dobře, ale rozhodla jak říkám naše šťastná branka v závěru." Indové tedy postupují do semifinále letošního šampionátu a v příštím utkání se postaví týmu Portugalska, které podlehlo Slovensku 1:3.

Autor: Iva Janoušková

Ohlasy

Singh Ranbir (trenér Indie): "Jsem nesmírně šťastný, že jsme postoupili dál. Podali jsme fantastický výkon a v závěru nám přálo štěstí, když jsme dali branku deset sekund před koncem. Musím také vyzdvihnout výkon Itálie, neboť i ona podala nadprůměrný výkon."

Lino Chioma (trenér Itálie): "Nevím, jak je to možné, že jsme vypadli. Podali jsme vynikající výkon, ale přesto jsme vypadli. Tato porážka nás velmi mrzí, neboť jsme měli na to postoupit do semifinále."

Zobrazit fotogalerii ze zápasu

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet | Nastavení cookies