www.x-hokejbal.cz
 
 
 
 

Britové se nechytili ani proti Pákistánu, ten je vyprovodil dvanácti brankami

19.06.2009 | Tomáš Pavlíček

Pád Velké Británie pokračuje. I když proti Pákistánu odehrála jednu z nejvyrovnanějších partií na šampionátu, vítězství se opět ani nepřiblížila. Po nadějném úvodu a vstřelené brance se britšti hokejbalisti i kvůli nízkému počtu hráčů znovu rozložili a svému protivníkovi vůbec nestačili. Tradiční smršť míčků v jejich brance se nakonec vyšplhala až ke dvanácti kusům. Britové se tak z A-poolu, kde turnaj začínali, pomalu propadají směrem k úplnému dnu celkové tabulky.

 
 
 
Zápas č. 40   •   bPL   •   pá 19.6.2009   •   12:30   •   Malá hala   •   Rozpis a výsledky
Pakistán 12:3Velká Británie
(3:1, 5:0, 4:2)
Ziadi - Choudhry I., Choudhry A., Choudhry S., Alvi, Dawood, Ayubi, Lucas B., Buttar B., Baig, Bilal, Patel, Mohammad, Rashid, Lucas J., Buttar B., Kalair, Khwaja, Ayubi, Mahmood, Hassa.Arnett (31. Archer) - Chahal, Clayton, Snowdon, Wood, Chohan, Cree, Dhillon, Elmes, Morrison, Morton, Porubsky, Svoboda, Ashfield.
Branky a asistence: 8. Buttar O. (Ayubi S., Mahmood), 8. Ayubi S. (Mahmood), 11. Alvi (Mohammad), 16. Bilal (Choudhry S., Buttar O.), 23. Patel (Bilal, Lucas J.), 28. Patel (Lucas J., Lucas B.), 29. Hussain (Alvi), 29. Ayubi S.(Ayubi T., Buttar O.), 31. Hussain (Hassan), 32. Alvi (Ayubi T.), 41. Buttar O., 44. Hussain (Kalair) - 4. Snowdon (Chahal), 35. Cree (Ashfield), 45. Ashfield (Porubsky).
Střely: 40:14 (12:5, 16:3, 12:6). Vyloučení: 6:2. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0.
Rozhodčí: Jamnic, Vokurka. Diváků: 98.
video Videosestřih (WMV) (do zveřejnění sestřihu se zobrazí jen znělka)

Reportáž

Spojené království však vstoupilo do utkání snově. Poprvé na šampionátu se ujalo vedení, když Jamie Snowdon dorazil v přesilové hře balonek za Zaidiho. Chvíle britské slávy však brzy pominula. Za čtyři minuty se trefil Buttar a po pár sekundách přidal branku i Sajjid Ayubi.

Britové ale v první části působili sympatickým dojmem a chvílemi se dokonce i tlačili do ofenzivy. Pákistánci dostali balónek za záda brankáře Arnetta už jen jednou, a tak mohli být hokejbalisté královny Alžběty po úvodním dějství na výsost spokojeni, prohrávali 1:3.

Avšak s přibývajícím časem se na Britech začínala projevovat únava z náročného turnaje. Není se co divit, všechny utkání absolvovali proti soupeři, který měl průměrně o sedm hráčů navíc! Pákistán si tak proti statickému sokovi zastřílel a dostal se již do vedení 8:1.

Asiaté pokračovali v kanonádě i v úvodu poslední třetiny, ovšem Brit Ali Cree dokázal snížit na 10:2, a dodal tak svým spoluhráčům tolik potřebnou psychickou vzpruhu. Ostrované se zmátořili a vyrovnávali se kvalitativně lepším Pákistáncům. Ti sice ještě dvakrát skórovali, avšak v poslední minutě se potřetí dočkali i Britové. Obraně unikl James Ashfield a k velké radosti své střídačky prostřelil Zaidiho.

Autor: Tomáš Pavlíček

Ohlasy

Navee Mohammad (trenér Pákistánu): Myslím, že tým Velké Británie byl po tolika zápasech už hodně unaven. My jsme tak měli snadnou úlohu a hráli jsme pro zábavu.

Carl Wood (hrající trenér Velké Británie): Jsme extrémně spokojení s tím, že jsme třikrát skórovali. Také jsme ale zklamaní, že jsme hned dvanáctkrát inkasovali. Doufali jsme, že budeme dnes budeme lepší, ale už toho je na nás hodně. Je to sice zábava, ale na druhou stranu už je to i trochu frustrující. Jsem ovšem rád, že tu můžeme být.

Zobrazit fotogalerii ze zápasu

 
 
 
 

18.6. | Soupisky
Zveřejnili jsme soupisky s detailními informacemi.

 

14.6. | Fotogalerie
V sekci Fanoušci - Fotogalerie naleznete aktuální fotografie z turnaje.

 

12.6. | Magazín o MS
Na webu si nyní můžete na obrázcích prohlédnout kompletní obsah oficiálního programu MS. Naleznete jen též v sekci Info o turnaji > Program MS.

 

2.2. | Rozhovor s Leošem Rakem
Na serveru plzen.cz si můžete přečíst rozhovor s trenérem reprezentace Leošem Rakem.

 
 
 
 
 
 
Domenic di Gironimo
Závěrečný blog: Shrnutí (23.6.)
 
Jan Donauschachtl
Blog mistra světa: „My jsme mistři, no a co?“ znělo Plzní (22.6.)
 
Kateřina Bogliová
Hurá! Cíl splněn, medaili máme! (23.6.)
 
 
 
 
 
Copyright © 2008-2009  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Tipy Zážitky jako dárky, Sázení Doxxbet | Nastavení cookies